iphone casus telefon dinleme

iphone-5

geri
IPHONE CASUS TELEFON DİNLEME

SADECE BİZDE

1.650 TL + KDV

%100 Saptanmaz Gizli

Telefona yüklenen telefon %100 gzlidir ve telefonun içinde bulunma olayı kesinlikle yoktur.

FaceBook, Whatsupp, Im messenger,Skypee Görüşmelerini Takip

Resim ve Video Görebilme Aynı Zamanda Anlık Resim Çekme

Telefonda ki her programı uzaktan kontrol edebilirsiniz.

Telefon Dinleme : Telefona arama geldiğinde bunu size sms olarak bildirir. Sizde hedef telefonu arar ve iki kişi konuşurken 3. bi kişi olarak canlı bir şekilde dinlersiniz.

Ortam Dinleme : Telefonun bulunduğu ortamı kaydeder ve panelinizi atar. sizde panelnizden dinlersiniz.

Yer Tespiti (GPS) : Telefonun bulunduğu yeri sizin belirliyeceğiniz süre içinde (örnek : 30 dk. arayla veya 1 saat arayla) panelinize atar. Panelinizden de harita üzerinde adres bilgisini varıncaya kadar görebilirsiniz.

Gelen Giden Sms Takibi : Telefona gelen ve hedef telefonun gönderdiği bir sms olduğununda anında size verilecek olan panele gelir. Paneldende mesajın kimden geldiğini veya kime gittiğini saat ve tarihe varıncaya kadar görebilirsiniz.

Gelen Giden e-mail Kayıtları : Telefona gelen ve giden e-maillieri size vereceğimiz panlede anlık olarak görebileceksiniz. Tarih saat detayları ve içerik bilgisi aynı şekilde görünecektir.

Sim Kart Değişikliği : Telefona başka bir simkart takıldığında size sms atarak yeni simkart takıldı ve numarasını atacaktır. Sizde hiçbir değişiklik yapmadan aynı şekilde yeni simkartı dinlemeye geçeceksiniz.

İnternette Girdiği Siteleri Görebilme : Telefonun girdiği internet sitelerini size vereceğimiz panelden takip edebileceksiniz. Hangis siteye girdiğini detalı olarak görürsünüz. ( örneğin bi sayfada resime baktıysa onu görebileceksiniz. )

Aktarım Hakkı : Telefon bozulduğunda veya değiştiğinde yazılımı yeni telefonunuza aktarmanıza yarar. Yeni telefonunuz da tabiki uyumlu olması gerekir.

 NOT: ÜRÜNLERİMİZİN TAMAMI İNGİLTERE VE RUSYADAN GELMEKTEDİR. YAZILIMLARIMIZ SORUNSUZDUR LİSANSLIDIR. ÇİN MALI VB. YAZILIMLAR TELEFONDA DONMA, IŞIK YAKMA GİBİ BELİRTİLER VERİR VE PİYASADA ÇOK UYGUN FİYATLARA SATILMAKTADIR. PİYASA DA ÇNDEN ALDIĞINI YAZILIMLARI İNGİLTERE DİYE SATAN DOLANDIRICILAR DA VARDIR. KESİNLİKLE UZAK DURUNUZ VE PİYASADAKİ DOLANDIRICILARA DİKKAT EDİNİZ. YERİMİZE GELEREK YAZILIMIN HERŞEYİNİ TEST EDİP GÖNÜL RAHATLIĞIYLA ALABİLİRSİNİZ.

iphone casus telefon dinleme lisanslıdır.
iphone casus telefon dinleme %100 gizlidir.

Diğer firmaların satmış olduğu lisanssız yazılımlarla lütfen karıştırmayınız.

bankalar

iphone casus telefon dinleme

iphone casus telefon dinleme

iphone casus telefon dinleme

admin

5 Yıldır Telefon Dinleme Programı ürününü satmaktayız. Dikkat Piyasadaki Çin Malı Yazılımlarını Kullanmayınız

leave a comment

tekhno.pro | pmk6.com.ua | sametoi.com |