Hakkımızda

Sitemiz, dünya genelinde müşterilerine en üst düzeyde memnuniyet sağlayan ve en geniş kalite sınıfına sahip izleme ve casusluk araçları sunan güvenilir bir casus ürün mağazası ve RESMİ web sitesidir.

Firmamız mütevazi profesyonel ekibi, elektronik haberleşme, yazılım geliştirme ve takip sistemleri gibi pek çok alanda kapsamlı bir işlevsel altyapıya ve yılların deneyimine sahiptir. Firma itibarını doğruluk ve dürüstlük üzerine kurmuş ve çok geniş yelpazeli casusluk takip araçlarını müşterilerine sunmakta ve ayrıca icra makamları ve kamu personeli için kullanılan özel ve kişisel projeler geliştirmektedir.

Firmamız geniş yelpazeli casus telefon ürünleri ve silinen ve gönderilen metin mesajları okumanızı sağlayan ve bilhassa gizli bir kamerayla veya araç takip sistemi ile birleştirildiğinde çok ideal olan casus telefon yazılımları sunmaktadır. Gördüğünüz fiyatlara KDV dahil olup tam olarak ödediğiniz ücretlerdir. Faturalarda hiçbir gizli ektra yoktur! Ayrıca çoğu üründe Türkiye’deki tüm müşterilerimize ÜCRETSİZ NAKLİYE fırsatı sunmaktayız.

Biz kimiz? Türkiye’de kurulmuş ufak bir şirket statüsündeki firmamız size araştırıcı personelimiz, yazılım geliştirme programcılarımız ve destek ekibimiz tarafından geliştirilen geniş yelpazeli modern takip araçları sunmak için yoğun bir çalışma içerisindedir. Günümüz teknolojisindeki ilerlemelere paralel olarak bizim de heyecanımız artmakta olup odaklandığımız temel saha, bizi bu endüstride öne çıkaran benzersiz takip ürünlerimizdir. Takip ürünlerimizden pek çoğu, daha güçlü uygulamalara daha yeni ve daha ufak tasarımlara sahip olacak şekilde düzenli olarak gelişmekte ve firma itibarımızı arttırmaktadır. Ürünlerimiz, tüm ürünleri derinlemesine inceleyerek müşteri memnuniyeti sağlayan teknoloji ekibimizin onayıyla birlikte satılmaktadır. …

Birçok takip ürünü sunan şirketten niye farklısınız? Biz takip programlarına had safhada odaklanmış olan genç ve enerjik pro-aktif bir şirketiz. Bu websitesi her zaman, yasal sınırlar çerçevesinde, ticari piyasaya teknolojik olarak en gelişmiş ürünler sunuyor olacak. Burada son derece yüksek kaliteli olan ve benzeri ürünleri kullanmanın yarattığı hayal kırıklığını örten mamullerimizi vitrinimize koyuyoruz. En iyi müşteri hizmetleri ve satış sonrası destek hizmeti sunmaya ve tüm ürünler için tam memnuniyet sağlamaya odaklı bir politika takip ediyoruz.

 

Güvenilirliğimiz,
• Zamanında teslim
• Kaliteli yazılım desteği
• Siparişlerin sağlam ve tam bir şekilde işlenmesi

Müşteri Hizmetlerimiz,
• Doğru haber ve güncel bilgi
• Özel fiyat teklifleri, öneriler, planlar.
• Özel müşteri ihtiyaçlarına, esnek karşılık.
• Kreatif ürün fikirleri.